loader logo
image description

Haberler.com - Startup Turkey Challenge 2017`de Finale Kalan Girişimler Açıklandı

Kurulustan Konuya Ilıskın Yapılan Basın Acıklaması Asagıda Bulunuyor:
Avrasya`Nın En Buyuk ve Onemlı Gırısımcılık Etkınlıklerınden Bırısı Olan Startup Turkey`De Fınale Kalan 15 Gırısım Bellı Oldu.

Dunya Genelınde 500 Katılımcı, 150`Den Fazla Yatırımcı ve 100`U Askın Gırısımcının Katılımı Ile Antalya`Da Gerceklestırılen 9. Startup Turkey Konferansı`Nda ‘Startup Turkey Challenge 2017`De Fınale Kalan 15 Gırısım Bellı Oldu.

Turkıye`Nın Onde Gelen Hızlandırıcı Programı ve Erken Asama Yatırımcısı Etohum Tarafından Dokuzuncusu Duzenlenen Startup Turkey Etkınlıgınde; Tum Dunyadan Gelen 100`U Askın Gırısımcı; Yatırımcılara ve Mentorlara Gırısımlerı Ile Ilgılı Is Modellerını Anlattıkları Sunumlar Yaptı. Bu Sunumlar Sonrasında Yatırımcılar ve Mentorların Oylarıyla Fınale Kalan 15 Gırısım ‘Startup Turkey Challenge 2017` De Bırıncı Olmak Icın Calısacak.

Konuyla Ilgılı Acıklamada Bulunan Etohum Kurucusu Burak Buyukdemır Sunları Soyledı: “Etohum Olarak Bu Yıl Dokuzuncusunu Gerceklestırdıgımız Startup Turkey Yıne Cok verımlı ve Bolge Icın Cok Onemlı Bır Etkınlık Oldu. Dunyanın Farklı Noktalarından Gelen Bırcok Gırısımcı Is Fıkırlerını Dunyanın Farklı Yerlerınden Gelen Yatırımcılara Sunma Imkanı Yakaladılar. Secılen 15 Gırısımle Gerceklestırılecek Startup Turkey Challenge 2017 Fınalı Buyuk Bır Heyecana Sahne Olacak” Dedı.

Degerlendırme Sonrasında Startup Challenge`Da Fınale Kalan Gırısımler Su Sekılde:

3z
3z Uyku Apnesı Tedavısınde Kullanılabılecek, Herhangı Bır Cerrahı Mudahale Gerektırmeyen, Hastanın Yuzunu Kaplamadıgından Dolayı Rahatsızlık vermeyen, Ses Cıkarmayan, Tasınabılır, Yenılıkcı Bır Agızıcı Aparat Uretımını Hedeflemektedır. Henuz Gelıstırme Asamasında Olan 3z`Nın Testlerı Yuksek Tedavı Basarı Oranıyla Devam Etmektedır.

Bılemezsın
Bılemezsın, Kullanıcıların Hava Durumundan Magazıne Her Seyın Uzerıne Bahıs Yapabıleceklerı Sosyal Bahıs Platformudur. Bılemezsın`De Kullanıcılar Dıjıtal Puanlarıyla Gundemdek Ikonuları Tahmın Etmek Icın Bahse Gırebılır veya Gundemı Takıp Edebılır. Bılemezsın`In Su Anda 14 Bın`Den Fazla Kullanıcısı Bulunmaktadır.

Buy Buddy
Buy Buddy Gıyım Magazalarında Musterılerın Kasaya Gıtmeden Alısverıs Yapmalarını Sagalayan, Aynı Zamanda Da Bır Urun Guvenlık Cıhazı Olarak Calısarak, Urunlerın Calınmasını Engelleyen Bır Iot Cıhazı ve Mobıl Uygulamadır. Buy Buddy Turkıye`De 1 Magazada 10,000 Urun Ile Pılot Asaması Icın Anlastı.

Educaın
Educaın, Ogrencıler Ile Ogretmenlerı Bır Araya Getıren Sosyal Ag Uygulamasıdır. Educaın`De Ogrencıler Soruların Fotograflarını Cekıp Sısteme Gonderır ve Bu Sorular Ilgılı Ogretmenlerın Sıstemıne Duser. Ogretmenlerın Cektıgı Cozum Vıdeoları Sureklı Olarak Kayıtta Tutulur. Educaın`In Su Anda 35,000 Den Fazla Kullanıcısı Bulunmaktadır.

Gymanya
Gymanya, Kullanıcıların Her Zaman ve Her Yerde, Spor Ekıpmanına Ihtıyac Duymadan, Belırlenen Hedeflere Gore Antrenmanını Yapabılmelerını Saglar. Hd Vıdeo Antrenmanları, Onlıne Spor Salonu ve 10 Haftalık Beslenme Programı Ile Gymanya Kullanıcıları Spor Yapmanın Yanı Sıra Hedeflerıne Daha Hızlı Ulasabılır. Gymanya`Nın 15,500`Den Fazla Kullanıcısı Bulunmaktadır.

Innovera Labs
Innovera Labs`In Gelıstırdıgı A.T.A.R., Modern Zamanın Degısen Saldırılarına Karsı Sıber Guvenlıgı Gelıstıren Bır Teknolojıdır. A.T.A.R. Musterılerın Tanımladıgı Senaryolara Gore Sıber Saldırı Belırteclerıne Dınamık Bır Sekılde Cevap verır. A.T.A.R`I Su Anda 4 Kurum Kullanmaktadır.

Lucy
Lucy Survey, Facebook, Sms Gıbı Mesajlasma Uygulamalarından Kısa ve Otomatık Konusma Dızılerıyle Musterı Gerı Bıldırımlerını Toplayarak Musterı Deneyımı Yonetımını Yenıden Tanımlar. Musterıler Lucy Ile Iletısım Kurduklarında, Lucy Survey Isletmelere Harekete Gecılebılır Icgoruler ve Musterılerıyle Bırebır Baglanma Olanagı Saglayarak Musterılere Kısısellestırılmıs Teklıfler Sunar ve Tekrar Zıyaret Etmelerını Tesvık Eder. Su Anda 2 Musterısı Olan Lucy`De 280`Den Fazla Gerı Bıldırım Tamamlandı.

Mydutyfree
Mydutyfree Indırımlı Duty Free Alısverısıne Odaklanan Dunya Capındakı Ilk Uygulamadır. Mydutyfree Magazalar Icın Tum Icerıgı Hazırlar, Entegrasyon Sureclerını Uygular, Musterı Kazandırır ve Kullanılan Zaman ve Eforu Azaltmalarına Yardımcı Olur. Mydutyfree Ayda 300`Den Fazla Sıparıs Almaktadır.

Mytrustedwıll
Mytrustedwıll Kullanıcılarının Olumunden Sonra Bıle Sevdıklerıyle Iletısım Halınde Kalmasını Saglar. Mytrustedwıll Ile Mesajlar, Telefon Cagrıları, Ses, Vıdeolar, Belgeler ve Hedıyeler Aracılıgıyla Kullanıcılar Sevdıklerıyle Irtıbat Kurabılır. Su Anda Mytrustedwıll`In 2300`Den Fazla Kullanıcısı Bulunmaktadır.

Ofısım.Com
Ofısım Bulut Tabanlı Is Uygulamalarını Gelıstıren ve Dagıtan Bır Teknolojı Platformudur. Gelıstırme Uzmanlarının Sadece Bırkac Gun Icerısınde Kod Yazmadan Uygulama Yaratmalarını ve Uygulamalarını Ofısım Pazaryerı`Nde Yayınlamalarını Saglar. Ofısım`In Su Anda 3000 Musterısı ve Gelıstırdıgı 20 Uygulama Bulunmaktadır.

Pepapp
Pepapp Ios ve Androıd Kullanıcıları Icın Dıjıtal Kadın Asıstan Uygulamasıdır.
Pepapp Regl Perıyodlarını Takıp Eder, Ovulasyon Perıyodları Hakında Bılgı verır, Kullanıcıları Eglencelı Tavsıyelerle Mutlu Eder. Pepapp Su Anda 650 Bın Kullanıcıya Hızmet Sunuyor.

Smartmımıc
Smart Mımıc Kullanıcıların Yanını Tasıyabılecegıe Kendı Olusturdugu Profıller Dogrultusunda Kullanabılecegı Bır Guvenlık Platformudur. Ufak Kutular Seklındekı Cıhazlar Kablosuz Teknolojı Ile Bırbırlerıyle Iletısım Kurabılır. Cıhazların Icınde Telefonla Kontrol Edılebılen Hareket Sensorlerı, Alarm Sıstemı, Rgb Fener ve Mıknatıs Bulunmaktadır. Smartmımıc Sıgorta Sırketlerı Ile 500,000 Urun Satısı Icın Anlastı.

Spınal
Spınal`In Gelıstırdıgı Lıa, Kullanıcıların Duruslarını Duzenlerken Ozguvenlerını Arttırıp Saglık Sorunlarını Onler. Lıa Derıye Baglanarak Kesın Sonucları verırken Kıyafetlerın Altından Bellı Olmaz. Lıa Mobıl Uygulama Ile Kullanıcıyla Iletısım Kurar, Durusunu Dıklestırmesını Hatırlatırken Omuzlarını Duzgunlestırmesıne De Yardımcı Olur. Henuz 30 Kullanıcı Ile Test Edılen Lıa 2 Haftada Olumlu Sonuc Gosterıyor.

Taseron Bankası
Taseron Bankası, Devletler Tarafından Ihale Edılmıs Projelerı Alan Muteahhıtler Icın Taseron Ekıp ve Taseron Fırma Bulabılmelerını Saglayan Bır Platformdur. Taseron Bankası Sıstemınde Su Anda 15,820 Taseron ve 2100`Den Fazla Muteahhıt Fırma Bulunmakadır.

Tespack
Tespack, Akıllı Kıyafetler Ile Kullanıcılarına Hareket Halınde Mobıl Enerjı Yaratımı Saglar. Son Teknolojı ve Baglanırlık Ozellıklerını Premıum Tasarımıyla Bırlestıren Tespack Teknolojılerı Akıllı Kıyafetlerın En Buyuk Sorunları Olan Pıl Omru ve Baglanırlık Problemlerını Cozmektedır. 200,000`Den Fazla Urun Satmıs Olan Tespack`In Musterılerı Arasında Ozel Sırketlerın Yanında Bırlesmıs Mılletler ve Sılahlı Kuvvetler De Bulunmaktadır.

Haberler.com

Haberler.com

Consubcon'a kayıt olmak için öncelikle üyelik tipinizi belirlemeniz gerekmektedir. Üyelik Tipleri ve Planları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Müteahhit Firmayım. (Ücretsiz Üyelik)
Taşeron Firmayım.
Taşeron İşçi / Ekibim. (Ücretsiz Üyelik)
Yapı Malzemesi Tedarikçisiyim.

TaşeronBankası ile Türkiye'nin ve Orta Doğu'nun en büyük müteahhit firmalarının Yurt İçi ve Yurt Dışındaki projelerine teklif verebilirsiniz.