loader logo
image description

Redbull - Startup Turkey 2017’nin En İyi 3 Girişimi

Antalya’da gerçekleşen Startup Turkey’in en başarılı üç girişimi belli oldu.

100’den fazla girişimin, 150’den fazla yatırımcıyla buluştuğu Startup Turkey 2017, Antalya’da gerçekleşti. 700’e yakın katılımcıyla hayata geçen Startup Turkey’de, yeni girişimciler fikirlerini sunup, kendilerine fırsat yaratma şansı da buldu. Onlarca girişimin arasından Startup Turkey 2017'nin kazananları olarak 3 girişim seçildi. İşte o en iyi 3 girişim!

Tespack, Finlandiya
Tespack, giyim sektöründe yoğunlaşan bir girişim. Ancak amaçları çok daha farklı. Akıllı giyim ürünleri sayesinde, hareket enerjisi sağlamayı amaçlıyorlar.

Taşeron Bankası, Türkiye
Taşeron Bankası’nın fikri ise, piyasada yatırımcıların projesine uygun olarak taşeron firmalarını bulma kolaylığı sağlamak.

Buy Buddy, Türkiye
E-Ticaret dünyasında yenilikler katmayı düşünen Buy Buddy, müşterilerin ödeme anında hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Haber Linki

Consubcon'a kayıt olmak için öncelikle üyelik tipinizi belirlemeniz gerekmektedir. Üyelik Tipleri ve Planları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Müteahhit Firmayım. (Ücretsiz Üyelik)
Taşeron Firmayım.
Taşeron İşçi / Ekibim. (Ücretsiz Üyelik)
Yapı Malzemesi Tedarikçisiyim.

TaşeronBankası ile Türkiye'nin ve Orta Doğu'nun en büyük müteahhit firmalarının Yurt İçi ve Yurt Dışındaki projelerine teklif verebilirsiniz.