loader logo
Taşeron Bankası Nedir ?

İnşaat Çalışanları Kayıt Sistemi

  1. Ana Sayfa
  2. İnşaat Çalışanları Kayıt Sistemi

İnşaat Çalışanları Kayıt Sistemi Nedir?

İnşaat çalışanları kayıt sistemi Türkiye başta olmak üzere 22 Ülkede ki (Katar, Dubai, Kuveyt, Umman, Suudi Arabistan, Irak, Bahreyn, Libya, Cezayir, Türkmenistan, Azerbeycan, Fransa, İtalya, Rusya, Balerus, Fas, Kırgızıstan, Gana, Kamerun, İran, Kıbrıs) yerli ve yabancı Müteahhitlik firmalarının ihtiyaç duyduğu tüm personellerin, referans ve deneyimleri ile ücretsiz** kayıt olabilecekleri bir havuz sistemidir. Bu havuz sisteminde yer alan kişiler, işverenler tarafından talebi oluşturulan ve meslek gruplarına uygun olan iş ilanlarından SMS ve Mail ile anından haberdar olabilecek ve Sistem üzerinden ilgili iş ilanı ile ilgilendikleri beyan ederek işveren firma ile bir araya gelebileceklerdir.

Kayıt İçin Formu Doldurunuz


**Sisteme üyelik tüm çalışanlar için ücretsizdir, lakin iş ilanlarından mail ve sms ile haberdar olmak isteyenler için Aylık/15 TL hizmet bedeli talep edilmektedir.Servis bedeli aylık olarak tahsis edilecektir.
**Gönderilen SMS'de standart ücret uygulanır.

Taşeron Bankası'na kayıt olmak için öncelikle üyelik tipinizi belirlemeniz gerekmektedir. Üyelik Tipleri ve Planları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Müteahhit Firmayım (Kayıt Ol)
Taşeron Firmayım(Kayıt Ol)
Taşeron İşçi/Ekip (Kayıt Ol)
Yapı Malzemeleri Tedarikçisiyim (Kayıt Ol)

TaşeronBankası ile Türkiye'nin ve Orta Doğu'nun en büyük müteahhit firmalarının Yurt İçi ve Yurt Dışındaki projelerine teklif verebilirsiniz.