loader logo
Taşeron Bankası Nedir ?

Taşeron Bankası Nedir ?

  1. Ana Sayfa
  2. Taşeron Bankası Nedir ?

Taşeron Bankası Türkiye ve Orta Doğu’da ki inşaat projelerine taşeron firma tedarik eden dijital bir platformdur. 2013 yılında Emrina AŞ. bünyesinde kurulan Taşeron Bankası kurulduğu günden bu yana 923 inşaat projesine taşeron firma tedarik etmiştir.
Bünyesinde 22 ülkeden 3000'den fazla iş veren müteahhit firma barındıran Taşeron Bankası; Devletler tarafından ihale edilmiş olup Müteahhit firmalar tarafından ihale ile alınmış olan reel projelere teklif sunmakta ve taşeron firma tedarik etmektedir. Bugüne dek Türkiye başta olmak üzere Katar, Dubai, Kuveyt, Umman, Suudi Arabistan,Irak,Bahreyn,Libya,Cezayir,Türkmenistan,Azerbeycan,Fransa,İtalya,Rusya,Balerus,Fas,Kırgızıstan,Gana,Kamerun,İran,Kıbrıs gibi 22 farklı ülkede Türk taşeron firmalarına irili, ufaklı bir çok iş imkanı sunduk, sunmaya da devam ediyoruz.
Umuyoruz ki her geçen gün sınırlarımızın içinde ve dışında büyümeye devam eden Taşeron Bankası sizler için de büyük fırsatlara, iş imkânlarına ve kolaylıklara açılan bir kapı olsun.

Taşeron Bankası'na kayıt olmak için öncelikle üyelik tipinizi belirlemeniz gerekmektedir. Üyelik Tipleri ve Planları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Müteahhit Firmayım. (Ücretsiz Üyelik)
Taşeron Firmayım.
Taşeron İşçi / Ekibim. (Ücretsiz Üyelik)
Yapı Malzemesi Tedarikçisiyim.

TaşeronBankası ile Türkiye'nin ve Orta Doğu'nun en büyük müteahhit firmalarının Yurt İçi ve Yurt Dışındaki projelerine teklif verebilirsiniz.